انهدام باند تهیه و توزیع زعفران تقلبی

با تلاش و هوشیاری پلیس شهرستان تربت‌حیدریه باند تهیه زعفران‌های تقلبی که اقدام به توزیع آن در مشهد و سایر شهرهای استان کرده بودند، متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ اکبر آقابیگی گفت: با کسب خبری مبنی بر تهیه زعفران‌های تقلبی در شهر تربت حیدریه و توزیع آنها در مشهد و دیگر شهرهای استان توسط افراد سودجوء موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه روز گذشته مأموران ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور تربت حیدریه –مشهد به یک دستگاه سواری MVM سفید رنگ با ۲ نفر سرنشین مشکوک و در بازرسی از آن ۲۴ کیلوگرم زعفران کشف که در نمونه برداری تقلبی بودن آنها تأیید شد.

سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: متهمان ۳۲ ساله و ۲۸ ساله به نام‌های رضا و حسین در بازجویی‌های به عمل آمده به تقلبی بودن زعفران‌ها اعتراف و عنوان داشتند زعفران‌ها را با همدستی جوانی ۳۷ ساله به نام ابراهیم تهیه کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت‌حیدریه با اشاره به دستگیری دیگر عضو این باند خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند./

منبع : خبرگزاری مهر- مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۸