حرکت کُند طرح بارکددار کردن زعفران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: طرح بارکددار کردن زعفران های عرضه شده در بازار داخل که قرار بود به صورت ضربتی اجرا شود هم اکنون سرعت پایینی در اجرا دارد.
غلامرضا میری در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: هم اکنون طرح بارکددار کردن زعفران های داخلی که قرار بود به صورت ضربتی انجام شود به صورت پله ای انجام شده و سرعت آن پایین است.
وی ادامه داد: باید در نظر داشت در شهر مشهد به تنهایی ۲۰۰۰۰ واحد صنفی فروش زعفران فعالیت دارند و کنترل آن ها به صورت کلی کار مشکلی بوده و باید گفت که اجرای آن به صورت گام به گام در حال پیگیری بوده که البته انجام یکباره برای این تعداد بالا کاری سخت است.
نایب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به اتمام فصل برداشت زعفران از مزارع، خاطرنشان کرد: هم اکنون زعفران دسته به قیمت ۴ میلیون و ۶۵۰ تا ۴۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و زعفران پوشال ۵ میلیون تا ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از کشاورز خریداری می شود.
میری با بیان اینکه قیمت کنونی زعفران نسبت به ماه گذشته قدری کاهش داشته است، اظهار داشت: این نوسانات قیمتی که هم اکنون در بازار وجود دارد صادرکنندگان را در تنگنا قرار داده و مشکلاتی را برای آنان ایجاد کرده است.
وی تأکید کرد: باید اقدامات لازم برای تنظیم بازار در تمام کشور انجام شود تا چالش های سال های گذشته در این بخش به وجود نیاید.

منبع : خبرگزاری تسنیم – مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.