گروه تولیدی محصولات غذایی شهری (زعفران شهری)، تولیدکننده انواع زعفران با نام تجاری شهری در صنعت زعفران ایران است. این شرکت در سال ۱۳۵۰ همگام با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تخصص و تعهد را نیز در راستای تولید زعفران مرغوب و با کیفیت، سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.about-saffron

از این رو با راه اندازی و گسترش و تجهیز آزمایشگاههای اختصاصی کنترل مواد غذایی و بکارگیری نیروهای متخصص، موفق گردید به پویایی بهتر و بیشتری در عرصه تولید زعفران با کیفیت و قابل صدور به بازارهای خارجی دست یابد. در این راستا با بهره مندی از روشهای موثر مدیریتی و نیز به منظور تضمین سلامت و بهداشت مصرف کنندگان انواع زعفران تولیدی خود، تمام تلاش خود را بر بهینه سازی و ارتقاء فرآیند بسته بندی و تولید زعفران و انطباق آن با استانداردها و معیارهای جهانی بهداشت و کیفیت، متمرکز نمود.

گروه تولیدی محصولات غذایی شهری (زعفران شهری) در حال حاضر با تولید و عرضه انواع زعفران در بیش از ۱۰۰ نوع بسته بندی از قبیل بسته بندی خاتم، انواع قوطی، بسته بندی پاکتی، وکیوم و انواع زعفران جعبه ای در وزنهای گوناگون، ضمن نمایش اصالت زعفران ایرانی، توانسته است جایگاه قابل قبولی نیز در بین تولیدکنندگان زعفران ایرانی بخود اختصاص دهد.

گروه محصولات غذایی شهری، با بهره مندی از یک واحد تولیدی وسیع و بزرگ در مجموعه صنایع غذایی مهرچین شاندیز و با استفاده از دستگاه های بسته بندی مجهز و مدرن تلاش می کند که همگام با فن آوری های روز دنیا و استفاده از تجارب مشاوران و کارشناسان کارآمد، موفقیت خود را در تولید سایر محصولات غذایی همانند موفقیتی که در تولید زعفران داشته است، مجددا تکرار کند و این کار با تولید محصولاتی متفاوت اما منطبق با خواسته ها و نیازهای مختلف مشتریان به بازار مصرفی امکان پذیر است.

گروه تولیدی محصولات غذایی شهری بر این باور بوده و هست که تمامی موفقیت ها و پیشرفتهایش، مرهون حسن توجه و انتخاب شایسته و نظرات سازنده و ارزشمند شما مشتریان و خریداران بوده و می باشد.