Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرآیند بسته بندی زعفران

سورتینگ: کارکنان بخش سورتینگ، زعفران های ورودی را با دقت کامل سورت می کنند که شامل جداسازی کلیه ذرات خارجی و بقایای گل می باشد.

توزین: پس از سورت، زعفران به بخش توزین انتقال می یابد در این قسمت کارکنان بخش توزین بر حسب میزان و نوع بسته بندی مورد نظر زعفران را با ترازوهای دقیق و کالیبره شده وزن می کنند.

درب بندی: پس از بخش توزین، زعفران به بخش درب بندی منتقل می شود. درب بندی بسته بندی های قوطی شکل توسط کارکنان مربوطه با دقت کامل انجام گرفته و درب بندی بسته بندی های پاکتی توسط دستگاه دوخت صورت می گیرد.

وکیوم: در بعضی بسته بندی های قوطی شکل، قوطی ها بر روی کارت های مشخص، گذاشته و بوسیله طلق وکیوم می شوند و بعد از این عمل قوطی های وکیوم شده پس از کدگذاری، جعبه گذاری و یا شیرینگ می شوند.

جت پرینتر (کد زنی): بعد از بسته بندی اولیه بسته ها، مشخصات بسته شامل وزن محصول،‌ تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، کد محصول، سریال تولید و نوع محصول بر روی بسته ها توسط دستگاه جت پرینتر چاپ می شود.

جعبه گذاری: بسته ها بعد از بخش جت پرینتر بسته بندی نهایی شده و جعبه گذاری می شوند. نوع بسته و تعداد داخل بسته با توجه به نوع محصول انجام می شود.

شیرینگ پک: در انتها بعضی از محصولات توسط دستگاه شیرینگ پک بسته بندی می گردند که بصورت بسته هایی با تعداد مشخص می باشد.

بازرسی و آزمون: ویژگی محصول در مراحل مختلف مورد پایش و اندازه گیری واقع می شود.

کنترل حین فرآیند: مسئول کنترل کیفیت هر دو ساعت یکبار از خط تولید بازدید بعمل آورده و عملکرد کارکنان در بخشهای مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند و نتایج حاصله را در فرم مربوطه درج می کند و در صورت مشاهده عدم انطباق اقدامات لازم صورت می گیرد

کنترل محصول نهایی: پس از ساخت و تولید و بسته بندی، محصول مطابق استانداردهای ملی مرتبط با بسته بندی زعفران کنترل شده و نتایج توسط بازرس کنترل کیفیت در فرمهای مربوطه ثبت می گردد.
لازم به ذکر است در ابتدا خرید زعفران صرفا از تامین کنندگان ارزیابی شده و معتبر صورت می گیرد و سپس کلیه مراحل فوق انجام می گیرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.