قرعه کشی زعفران شهری

محصولات غذایی شهری بمنظور ابراز تشکر و قدردانی از مصرف کنندگان خود با توجه به سابقه اجرای طرح سپاس ۱ اقدام به برگزاری طرح سپاس ۲ نموده است. از دیگر اهداف اجرای طرح فوق، ارتباط نزدیک تر با مشتریان و همچنین اطلاع رسانی مناسب در مورد سایر محصولات تولیدی میباشد.

شرایط حضور در قرعه کشی:
۱- هر محصول دارای یک شانس حضور در قرعه کشی میباشد.
۲- شرکت کنندگان در قرعه کشی، باید بسته حاوی شماره قرعه کشی را تا پایان زمان قرعه کشی، نگهداری نموده تا در صورت برنده شدن آن را به همراه سایر مدارک به آدرس شرکت ارسال نمایند.
۳- جوایز برندگان به آدرس پستی محل سکونت آنان ارسال خواهد شد.

شما می توانید با خرید هر یک از بسته بندی های گروه تولیدی محصولات غذایی شهری، شانس خود را در قرعه کشی این مجموعه افزایش داده و از هدایای ویژه این مرحله برخوردار گردید. برای شرکت در قرعه کشی شما می توانید از طریق پیامک بشماره ۳۰۰۰۸۸۵۱ و یا از طریق مراجعه به سایت، نسبت به ارسال شماره سریال قرعه کشی درج شده بر روی بسته بندی کالا اقدام نمایید. این شرکت جهت اطمینان خاطر آن دسته از عزیزانی که از طریق پیامک اقدام نموده اند، پیامی مبنی بر دریافت شماره سریال قرعه کشی به آنان ارسال می نماید. خواهشمندیم بسته یا جعبه محتوی کالا را که شماره سریال قرعه کشی بر روی آن درج گردیده تا پایان زمان قرعه کشی نزد خود نگهداری نمایید.

اسامی برندگان هر دوره، از طریق سایت گروه تولیدی محصولات غذایی شهری اعلام می گردد.

فرم ثبت نام در قرعه کشی

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ضمن سپاس و قدردانی از مشتریان گرامی و تبریک به برگزیدگان این دوره، به اطلاع می رساند سی و پنجمین مرحله قرعه کشی گروه محصولات غذایی شهری در دی ماه ۱۳۹۶ برگزار شد. اسامی برگزیدگان این دوره به شرح ذیل می باشد.

نام و نام خانوادگی برگزیده

استان

مرحله قرعه کشی

سریال قرعه کشی

شماره همراه

 آقای حسین عباس زاده

اردبیل – روستای قشلاقی

سی و پنجمین/دی ماه ۱۳۹۶

۱۵۰۱۶۹۰۱۵

۴۰***۰۹۱۴

آقای صادق گلشنی نهاد

همدان – رزن

سی و پنجمین/دی ماه ۱۳۹۶

۱۲۱۲۸۶۸۶۲

۳۷***۰۹۱۸