قرعه کشی زعفران شهری

محصولات غذایی شهری بمنظور ابراز تشکر و قدردانی از مصرف کنندگان خود با توجه به سابقه اجرای طرح سپاس ۱ اقدام به برگزاری طرح سپاس ۲ نموده است. از دیگر اهداف اجرای طرح فوق، ارتباط نزدیک تر با مشتریان و همچنین اطلاع رسانی مناسب در مورد سایر محصولات تولیدی میباشد.

شرایط حضور در قرعه کشی:
۱- هر محصول دارای یک شانس حضور در قرعه کشی میباشد.
۲- شرکت کنندگان در قرعه کشی، باید بسته حاوی شماره قرعه کشی را تا پایان زمان قرعه کشی ماهانه و فصلی نگهداری نموده تا در صورت برنده شدن آن را به همراه سایر مدارک به آدرس شرکت ارسال نمایند.
۳- جوایز برندگان به آدرس پستی محل سکونت آنان با پست سفارشی ارسال خواهد شد.

شما می توانید با خرید هر یک از بسته بندی های گروه تولیدی محصولات غذایی شهری، شانس خود را در قرعه کشی این مجموعه افزایش دهید و از هدایای ویِژه این مرحله بر خوردار گردید. این قرعه کشی به صورت ماهانه برگذار می گردد. برای شرکت در قرعه کشی شما می توانید از طریق پیامک بشماره ۳۰۰۰۸۸۵۱ و یا از طریق مراجعه به سایت، نسبت به ارسال شماره سریال قرعه کشی درج شده بر روی بسته بندی کالا اقدام نمایید. این شرکت جهت اطمینان خاطر آن دسته از عزیزانی که از طریق پیامک اقدام نموده اند، پیامی مبنی بر دریافت شماره سریال قرعه کشی به آنان ارسال می نماید. خواهشمندیم بسته یا جعبه محتوی کالا را که شماره سریال قرعه کشی بر روی آن درج گردیده تا پایان زمان قرعه کشی نزد خود نگهداری نمایید. اسامی برندگان هر دوره از طریق سایت گروه تولیدی محصولات غذایی شهری اعلام می گردد. همچین این مجموعه بصورت فصلی هر ۳ ماه یکبار برای کلیه شرکت کننده گانی که در مراحل قبل موفق نشده اند، این مکان را فراهم می کند که بار دیگر در قرعه کشی گروه تولیدی محصولات غذایی شهری، شرکت داده شوند. که این مرحله از قرعه کشی تنها شامل افرادی است که در مراحل پیشین انتخاب نشده اند.

فرم ثبت نام در قرعه کشی

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ضمن سپاس و قدردانی از مشتریان گرامی و تبریک به برگزیدگان این دوره، به اطلاع می رساند سی و چهارمین مرحله قرعه کشی گروه محصولات غذایی شهری در فروردین ماه ۱۳۹۶ برگزار شد. اسامی برگزیدگان این دوره به شرح ذیل می باشد.

نام و نام خانوادگی برگزیده

استان

مرحله قرعه کشی

سریال قرعه کشی

شماره همراه

خانم تهمینه حکیم زاده

خوزستان – اندیمشک

سی و چهارمین/فروردین ماه ۱۳۹۶

۱۳۱۹۹۸۶۸۶

۸۰***۰۹۳۹

خانم سمیه ساکیان

خوزستان – دزفول

سی و چهارمین/فروردین ماه ۱۳۹۶

۱۲۱۲۲۲۴۹۲

۲۷***۰۹۳۶

آقای محمدعلی عارفی نژاد

اردبیل

سی و چهارمین/فروردین ماه ۱۳۹۶

۲۵۰۰۰۳۴۴۹

۸۶***۰۹۱۴

آقای سید باقر کاظمی

زنجان – صائین قلعه

سی و چهارمین/فروردین ماه ۱۳۹۶

۱۳۲۴۲۷۸۵۹

۰۸***۰۹۱۹