قرعه کشی زعفران شهری

گروه محصولات غذایی شهری به منظور ابراز تشکر و قدردانی از مصرف کنندگان خود با توجه به سابقه اجرای طرح سپاس ۱ اقدام به برگزاری طرح سپاس ۲ نموده است. از دیگر اهداف اجرای طرح فوق، ارتباط نزدیک تر با مشتریان و همچنین اطلاع رسانی مناسب در مورد سایر محصولات تولیدی می باشد.

شرایط حضور در قرعه کشی:
۱- هر محصول دارای یک شانس حضور در قرعه کشی می باشد.
۲- شرکت کنندگان در قرعه کشی، باید بسته حاوی شماره قرعه کشی را تا پایان زمان قرعه کشی، نگهداری نموده تا در صورت برنده شدن آن را به همراه سایر مدارک به آدرس شرکت ارسال نمایند.
۳- جوایز برندگان به آدرس پستی محل سکونت آنان ارسال خواهد شد.

شما می توانید با خرید هر یک از بسته بندی های گروه تولیدی محصولات غذایی شهری، شانس خود را در قرعه کشی این مجموعه افزایش داده و از هدایای ویژه این مرحله برخوردار گردید. برای شرکت در قرعه کشی شما می توانید از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۸۸۵۱ و یا از طریق مراجعه به سایت، نسبت به ارسال شماره سریال قرعه کشی درج شده بر روی بسته بندی کالا اقدام نمایید.این شرکت جهت اطمینان خاطر آن دسته از عزیزانی که از طریق پیامک اقدام نموده اند، پیامی مبنی بر دریافت شماره سریال قرعه کشی به آنان ارسال می نماید.

خواهشمندیم بسته یا جعبه محتوی کالا که شماره سریال قرعه کشی بر روی آن درج گردیده را تا پایان زمان قرعه کشی نزد خود نگهداری نمایید.

اسامی برندگان هر دوره، از طریق سایت گروه تولیدی محصولات غذایی شهری اعلام می گردد.

فرم ثبت نام در قرعه کشی

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ضمن سپاس و قدردانی از مشتریان گرامی و تبریک به برگزیدگان این دوره، به اطلاع می رساند سی و پنجمین مرحله قرعه کشی گروه محصولات غذایی شهری در دی ماه ۱۳۹۶ برگزار شد. اسامی برگزیدگان این دوره به شرح ذیل می باشد.

نام و نام خانوادگی برگزیده

استان

مرحله قرعه کشی

سریال قرعه کشی

شماره همراه

آقای صادق گلشنی نهاد

همدان

سی و پنجمین/دی ماه ۱۳۹۶

۱۲۱۲۸۶۸۶۲

۳۷***۰۹۱۸

آقای حسین عباس زاده

اردبیل

سی و پنجمین/دی ماه ۱۳۹۶ ۱۵۰۱۶۹۰۱۵

۴۰***۰۹۱۴